Decyzja dot. telefonów komórkowych


Decyzją zarządu klubu która zapadła na ostatnim zebraniu postanowiliśmy wprowadzić zakaz zabierania telefonów komórkowych przez zawodników wszystkich roczników na zgrupowanie letnie. Każdy zawodnik będzie oczywiście mógł zadzwonić do rodzica z telefonu swojego trenera lub z recepcji. Chcemy aby zgrupowania z drużyną zaczęły kojarzyć się wszystkim naszym zawodnikom z okresem wytężonej pracy i maksymalnego skupienia tylko i wyłącznie na sprawach piłkarskich. Telefon komórkowy z pewnością w żaden sposób nie przyczyni się do podniesienia umiejętności piłkarskich a tylko sprzyja rozproszeniu i dekoncentracji uwagi. Jako klub dążymy do tego aby czas spędzony na obozie był wykorzystany również na poprawę a przede wszystkim nawiązanie wzorowych relacji miedzy zawodnikami w każdej z naszych drużyn. Pomóc nam mają w tym psycholodzy którzy również jadą z nami na zgrupowanie. Wszyscy dobrze wiemy, że dziecko wpatrzone w ekran telefonu to brak kontaktu z otoczeniem i spowolniony czas reakcji. 

Uprzejmie prosimy o uszanowanie decyzji zarządu klubu i nie uzupełnianie ekwipunku obozowego Państwa dzieci w telefon komórkowy oraz inne urządzenia elektroniczne.

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze