KS DRUKARZ – MARCOVIA 3:3

SKŁAD: Mazur – Bienias, Paliński, Andrzejczak ( Włodarkiewicz), Król ( Żurawski Oliwier), Rudnicki (Chmielewski), Skudynowski ( Bednarek), Kwiatkowski, Świniarski, Karbowiak( Frączkiewicz), Żurawski Oskar.

BRAMKI: Kwiatkowski, Paliński, Bednarek.

Mecz nie zaczął się po naszej myśli. Najpierw olbrzymie urwanie chmury podczas rozgrzewki przyczyniło się do licznych kałuż na boisku które utrudniały rozgrywanie piłki. Do przerwy schodzimy do szatni ze straconą jedną bramką. Po przerwie Marcovia szybko strzela nam drugą i trzecią bramkę. Tak jak zza chmur zaczęło wychodzić słońce po ulewie, tak i nasza gra zaczęła się poprawiać. Najpierw atomowym uderzeniem popisał się Kwiatkowski. Po około 7 minutach pod pole karne rywala zapędził się filar naszego bloku obronnego, Przemek Paliński zdobywając drugą bramkę. Nakręceni pozytywnymi emocjami wyrównujemy na 3:3 po strzale z dystansu Damiana Bednarka.

Piłkarze z Parku Skaryszewskiego po raz kolejny pokazali charakter !

Kolejny i ostatni mecz tej rundy odbędzie się w sobotę 12 czerwca kiedy to o godzinie 17:00 podejmiemy na wyjeździe stołeczne Okęcie.