Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!

Kolejne zwycięstwo i lider LO

Drukarz Warszawa- Marcovia Marki 2-0 (1-0)
Bramki: Palinski i Mara
Skład: Mazur, Sobieszczuk, Kamiński, Palinski, Komorowski, Wolowicz( Karolak), Nguyen(Kądziela), Jakobczak, Ostrowski( Bogucki), Iwanicki (Pruszynski)....

Czwarta kolejka LO szczęśliwa do KSD. Po bardzo ciężkim meczu wygrywamy 2-0 z mocną ekipą z Marek. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, Marcovia stworzyła sobie dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki ale czujny w bramce był Mazur. Gdy już wszystko wskazywało że pierwsza połowa zakończy się remisem, Panda wykorzystuje sytuacje pod bramka Marek i daje nam prowadzenie. Druga połowa zdecydowanie dla Marcovi ale Drukarz odpieral ataki i utrzymał zero z tyłu. W 80 minucie po zagraniu ręką bramkarza gości za polem karny, Dino z rzutu wolnego bezposrednio pakuje piłkę do bramki i kończymy 2-0. Brawo brawo brawo!!

Data publikacji: 2 września 2016