Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Międzynarodowy Mini - turniej na Drukarzu. Nasi górą.

W sobotę 02.12.2017 na Wembley odbył się mini turniej w międzynarodowej obsadzie. Uczestnikami były drużyny: łotewska AFA Olaine 2002/2003, KS Drukarz 2003 i KS Drukarz 2002. Goście z Łotwy występują na codzień w ekstralidze - ostatnio zajęli w niej 3 miejsce, chłopcy z Drukarza z rocznika 2003 też zajęli w swojej grupie w lidze wojewódzkiej 3 miejsce i nasi zawodnicy - zdobywcy awansu do ligi wojewódzkiej.

W pierwszym meczu zagrali goście z Łotwy z nami. Od razu widać było dobre wyszkolenie techniczne Łotyszy oraz umiejętność gry piłką. Nasi chłopcy nie ustępowali przeciwnikowi i mecz w związku z tym mógł sie podobać. Minimalnie okazaliśmy się lepsi, wygrywając mecz 3:2. Drugie spotkanie to pojedynek rocznika 2003 z AFA. Najprostszy opis tego meczu to: Łotysze grali a 2003 strzelało. Wynik meczu 4:2 dla naszych.

Tak więc ostatni mecz miał zadecydować o pierwszym miejscu w mini - turnieju. Szybko strzelona przez 2002 bramka uspokoiła grę. Piłka ładnie krążyła po obwodzie, widoczna była chęć odniesienia zwycięstwa przez starszy rocznik. W drugiej połowie też w miarę szybko nasi strzelili drugą bramkę i praktycznie mecz się skończył, przeciwnicy spuścili z tonu co znacznie uspokoiło przebieg spotkania, jeszcze pało kilka bramek dla 2002 i mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 5:0. Takie zwycięstwo w Turnieju było fajnym urozmaiceniem w treningach przygotowujących nasz rocznik do rozgrywek wiosennej ligi wojewódzkiej.

Data publikacji: 5 stycznia 2018


Terminarz