Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Ciężkie boje naszych drużyn.

W środę 29.08.2018 r. rozpoczęli "biali" meczem z Orłem Parysów. Jak niewygodny jest to przeciwnik, pamętamy z zeszłej rundy. Teraz wydawało się, że będzie inaczej. Po 25 minutach objęliśmy prowadzenie i prowadziliśmy przez większość spotkania grę. Po przerwie nic nie zapowiadało zmiany wyniku. Jednak w piłce nigdy nic nie jest pewne, najpierw gol samobójczy potem przypadkowa bramka i po raz kolejny musimy pogodzić się z porażką z tą drużyną. Dla naszych barw drugą już bramkę w tej rundzie zdobył Kacper Pyżalski. Mecz zakończył się wynikien 2:1 dla Orła Parysów.

Bezpośrednio po tym spotkaniu grupa niebieska wyruszyła na mecz z Nadnarwianką Pułtusk. Zawody rozpoczęły się o 17:30. Po krótkim badaniu sił w 13 minucie Kuba Łojek wyprowadził Drukarza na prowadzenie. Wszyscy czekali chyba na kolejne trafienia, one rzeczywiście były tylko nie do tej bramki co trzeba. Gospodarze najpierw w 21 minucie dobili swój strzał odbity od poprzeczki a po kolejnych 5 minutach z ewidentnego spalonego sędzia niestety uznał gola i Nadnarwianka wyszła na prowadzenie 2:1. Do końca pierwszej połowy w nasze szeregi wkradło się zdenerwowanie i mało co nam wychodziło. Po rozpoczęciu drugiej części gry szala szczęścia zaczęła się przechylać na naszą stronę. Widać było spore zdenerwowanie takim wynikiem po naszych chłopcach. W przeciągu 4 minut najpierw Alan Krupa a potem Czarek Mitas strzelili celnie na bramkę gospodarzy i Drukarz wyszedł na prowadzenie 3:2. Od tej pory nasza przewaga wyraźnie wzrosła, prowadziliśmy grę i aż dziw, że nie mogliśmy podwyższyć prowadzenia. Kilka minut przed końcem spotkania jedną z nielicznych składnych akcji przeprowadziła Nadnarwianka i ku rozpaczy wszyskich naszych graczy doprowadziła do remisu 3:3. Do końca meczu były jeszcze sytuacje do strzelenia gola po obu stronach ale szczerze powiedziawszy to chyba gospodarze mieli tę meczową. Remis nasz w szczególności biorąc pod uwagę inne mecze w naszej grupie nie jest tragedią ale właśnie w takich spotkaniach powinniśmy budować swoją przewagę nad rywalami. Na szczęście już w niedzielę w meczu z Bugiem Wyszków na własnym stadionie będziemy mogli po części to naprawić.

Data publikacji: 31 sierpnia 2018