Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Dobrze zaczęty weekend KSD - Wieliszew 6:1

W sobotę 22 września "biała" miała za zadanie wymazać z pamięci niepowodzenie ze środowego meczu w Zielonce z tamtejszymi Orłami za jakie trzeba niestety uznać widowisko zakończone remisem 2:2.

Drużyna w pełni się zrehabilitowała. Od początku sobotniego meczu widać było zdecydowaną przewagę, choć przemyślanych akcji nie było za dużo. Mimo , iż organizacja gry pozostawiała sporo do życzenia w dniu dzisiejszym, na takiego przeciwnika zupełnie to wystarczyło. Drukarz już w pierwszej akcji mógł zdobyć bramkę ale zabrakło trochę precyzji, druga jednak akcja to już indywidualny popis Damiana Kubeckiego. Minął trzech zawodników Wieliszewa jak tyczki i uderzył nie do obrony. Była to 2 minuta meczu. Na następną bramkę musieliśmy czekać równo pół godziny, wtedy to "Śliwa" z rzutu karnego podwyższył na 2:0. Po przerwie kolejne bramki dołożyli Damian Kubecki jeszcze dwie, "Kurcik" i Łukasz Sypiański. Przeciwnik potrafił odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i to tylko wtedy gdy nasi zawodnicy już byli myślami po gwizdku. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że wydarzeniem spotkania był hattrick Damiana a szczególnie ostatnia z bramek była przedniej urody - strzał z około 28 metrów z pod linii bocznej w samo okienko.

Tak więc weekend rocznika został rozpoczęty zwycięsko, w niedzielę o 10.00 rozpocznie się drugi akt - tym razem "niebiescy" podejmowac będą na Drukarz Arena stołeczną Varsovię i wszyscy liczymy na trzy punkty.