Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

KSD II - ASzWoj 5:3

Głównymi bohaterami niedzielnych rozgrywak ligowych była w ostatnią niedzielę września grupa "biała". W ten dzień podejmowała na Wembley rówieśników z Rembertowa. Mecz mógł sie podobać, wpadło wiele bramek, niektóre nawet po ładnych akcjach. Nic nie zapowiadało dobrego zakończenia meczu ponieważ to przyjezdni pierwsi objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Grzesiek Chojnacki - dobry powrót po długiej kontuzji ręki. Ten sam zawodnik zdobył w tym meczu jeszcze jedna bramkę. W drugiej połowie było więcej ruchu na boisku i chęci na odniesienie zwycięstwa. Udało to się w pełni, jeszcze należy wspomnieć o strzelcach bramek, debiutanckiego gola zdobył Daniel Pietruczyk oraz Dembina i Prono. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla KSD.