Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Wygrana "Niebieskich" z Unią 1:0, "Biali" podziobani przez Orła Parysów.

W sobotni wieczór w lidze wojewódzkiej Drukarz rozgrywał swoje ligowe spotkanie na ul. Obrońców Tobruku. Gospodarzami spotkania była Unia Warszawa. Mecz mógł się podobać a w pierwszej połowie poziom był nawet dość wysoki. Nasi zawodnicy po 5 minutach gry rozpoznawczej potrafili zbudować sobie przewagę. Szczególnie na prawym skrzydle była ona bardzo widoczna. Co i raz "śmigały" piłki do nieobstawionego "Gumisia". W środku pola nasi pomocnicy również zyskali przewagę przez co optycznie Drukarz prowadził grę. Nasza defensywa grała praktycznie bezbłędnie, gospodarze w pierwszej połowie nie zagrozili ani razu naszej bramce, nie oddając właściwie strzału na bramkę Adama. Po około pół godziny miała miejsce kluczowa akcja meczu, będący na prawej stronie boiska Jędruś dostał dokładną piłkę od Bartka Farbiszewskiego i ładnie ścinając w stronę bramki uderzył po długim rogu. Dobrze spisujący sie do tej pory bramkarz Unii nie miał żadnych szans i tak padła jedyna bramka w tym meczu. Druga połowa to bardziej odważna gra gospodarzy, nasza umiejętna obrona wyniku i w ten oto sposób zawsze groźna Unia zostaje pokonana na własnym boisku. Brawo chłopaki, brawo kibice - tak trzymać do końca.

W niedzielę 7 października "Biała" pojechała do Parysowa. Jak do tej pory to pechowe dla nas miejsce - niestety takie pozostało dalej. Drukarz został pokonany 4:3 tracąc bramki cały czas w ten sam sposób. Przeciwnik wrzucał piłkę za plecy obrońców i tam zawodnik z numerem 15 wykańczał akcje celnym strzałem. Może kiedyś zawodnicy nasi znajdą na to sposób.