Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Bug popłynął : Bug - Drukarz 0:4

Wyprawa do Wyszkowa na kolejny mecz ligi wojewódzkiej miał pokazać wszystkim czy Drukarz pozostaje w grze o awans. Aby to osiągnąć trzeba było mecz z Bugiem wygrać. Potrzebna była do tego pełna koncentracja i pokazanie wszystkiego najlepszego co potrafią na murawie nasi chłopcy. Już w 10 minucie po kolejnym rzucie rożnym Mateusz Bienias wyprowadził na prowadzenie Drukarza. Oby Mati nam sie odblokował tym golem, bo naprawdę jego umiejętności pod bramką przeciwnika przy stałych fragmentach są bardzo duże. Jeszcze emocje nie opadły a Gumiś podwyższył na 2:0 (super asysta Krzyśka). Uspokoiło to znacznie grę i pozwoliło grać Drukarzowi swoją grę. Piłka bardzo ładnie chodziła po obwodzie, często zmieniano strony i jeszcze w pierwszej połowie po ładnych akcjach Kuba Łojek dwa razy pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik 4:0 do przerwy był odzwierciedleniem naszej zdecydowanej przewagi w tym meczu. Zaraz po przerwie trener dokonał pełnej wymiany zawodników, chłopcy którzy weszli na boisko pokazali także kilka fajnych akcji jednak wynik meczu już nie uległ zmianie. Cel na dziś został zrealizowany w 100%. Do zrobienia zostały jeszcze dwa kroki. Pierwszy, w najbliższą niedzielę w domowym meczu z Mławianką. Jesteśmy z Wami chłopcy do samego końca.