Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

Mamy przyjemność poinformować wszystkich przyjaciół KS Drukarz ,że nasz bramkarz Tomasz Gnypek zawodnik z Ekstraligowego rocznika 2001 od nowego roku rozpoczyna kolejny etap w swojej przygodzie sportowej, opuszcza nasze szeregi aby grać i szkolic się w Akademii Ekstraklasowego klubu Korona Kielce. 
Tomku, po 4 latach setek treningów, kilkudziesięciu meczów rozegranych w barwach Drukarza otwiera się przed tobą nowy etap w życiu. Trenerzy i zawodnicy, wszyscy życzymy Ci sukcesów, nowych wyzwań, jak najmniej puszczonych bramek, niech będzie to kolejny udany krok w twojej sportowej karierze. Bardzo dziękujemy Ci za lata przyjaźni, wsparcia i gry dla Drukarza. Mamy nadzieje, że będzie to pozytywny impuls dla zawodników z rocznika 2001 oraz wszystkich trenujących w KS DRUKARZ. Pamiętajcie determinacja do osiągania celów, ciężka praca, zaangażowanie przynoszą efekty i pozwalają spełniać marzenia. Powodzenia!

Data publikacji: 5 stycznia 2018

KS Drukarz 2001 występujący w Ekstralidze mazowieckiej B1, ogłasza NABÓR uzupełniający do drużyny. Zapraszamy do kontaktu z trenerem - Filip Góral 504-189-933

Data publikacji: 5 stycznia 2018

4.03.2017

Drukarz Warszawa- SEMP Ursynów 2:1

Ten mecz miał przypomnieć klimat walki o wszystko w meczach I Ligi Wojewódzkiej. SEMP miał apetyt na rewanż. Drukarz myślami trochę w pierwszym meczu Ekstraligi z Radomiakiem. Pierwsi prowadzenie w meczu objęli goście. I zadowoleni takim wynikiem kończyli pierwszą połowę. W przerwie porcja zaleceń trenera Filipa przyniosła efekty. Drukarz stworzył okazje do strzelenia bramek i je wykorzystał. Po strzale Dawida Karbowiaka i klasyku- rzucie wolnym Adama Jędrzejewskiego Drukarz pewnie wygrał.

 

Krótko mówiąc- plusy sparingu:

 

  1.        Graliśmy dobrze w obronie. Bramkę straciliśmy przy wyprowadzaniu piłki z naszej połowy.
  2.        Zaangażowanie i agresja w obronie. Przyniosło to liczne odbiory piłki przeciwnikowi.
  3.        Kiedy przegrywaliśmy 0:1 zespół dążył do wyrównania, a następnie do zwycięstwa. Mimo korzystnego wyniku, już przy prowadzeniu 2:1 Drukarz nie zwolnił tempa i stworzył jeszcze kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku.

 

Krótko mówiąc- czego potrzebujemy?

 

Potrzebujemy celnych i szybkich podań po odbiorze piłki. Ekstraliga gra bardzo szybko.

 

„To nie więksi pokonują mniejszych tylko szybsi wolniejszych.

Umberto Saxer 

Data publikacji: 0 0000

25.02.2017

Drukarz Warszawa-Varsovia Warszawa 0:1

Mecz z tym przeciwnikiem bardzo nas interesował, bo konfrontacja z drużyną z Ekstraligi jest dla nas świetnym sprawdzianem. Po pierwsze- na którym etapie naszej gry jesteśmy. Po drugie- jak tam jest, w tej najwyższej lidze, jak grają tamte drużyny? Po trzecie na co nas stać, kiedy jesteśmy trapieni kontuzjami.

Krótko mówiąc-co wiemy po wczorajszym meczu?

A. Kondycja.

Pomimo zmęczenia po ciężkim okresie przygotowawczym, Drukarz wytrzymał kondycyjnie.

B. Mobilizacja

Po stracie bramki zespół walczył do końca o korzystny wynik. I co? Ta bramka by padła :-), było blisko.

C. Rozegranie akcji

Z Varsovią drużyna przeprowadziła kilka ciekawych akcji. Wprawdzie kontuzje w pewnym stopniu nas osłabiają, ale okazuje się, że kiedy gramy zespołowo to gra się układa. To nasza szansa i siła.

Varsovia pokazała determinację w walce o każdą piłkę. Byli jak plastry- przykleił się i nie puścił. Natychmiast siadają na przeciwnika i nie dają mu spokojnie rozegrać piłki. Grali też bardzo szybko, z refleksem. Tu nie było czasu na rozglądanie się któremu koledze podać piłkę, bo jak zacząłeś się nad tym zastanawiać, to w ułamku sekundy traciłeś piłkę. Widać było też u przeciwnika wyższość myślenia o podaniu i rozegraniu piłki z drużyną ( piłka naprawdę nieźle między nimi chodziła) nad próbami indywidualnego przebicia się z piłką do przodu.

 

 

Czego potrzebujemy w następnych meczach?

 

1. Koncentracja.

Potrzebujemy jej od pierwszych sekund meczu. Pokazał nam to i ŁKS i Varsovia- zaczęli mecze z presją i chcieli nas zaskoczyć w pierwszych minutach.

2. Szybkie i celne podania.

Potrzebujemy wejść na wyższy poziom reakcji czyli przyspieszyć podania. Celność podań zapewni nam posiadanie piłki i zaoszczędzi sił.

3. Waleczność i zadziorność w odbiorze piłki.

Trzeba jej więcej, każdy przechwyt,szczególnie na połowie przeciwnika to świetna okazja do kontraataku i strzelenia bramki.

4. Skuteczność w akcjach ofensywnych.

Okazji w Ekstralidze będzie mnie niż w lidze wojewódzkiej. Dlatego okazja=bramka. 

5. Komunikacja podczas gry.

Potrzeba o 100% więcej podpowiadania kolegom w drużynie w czasie gry- co się dzieje za jego plecami, dokąd ma podać, kiedy podać. Trzeba gadać ze sobą.

6. Wszyscy zawodnicy biorą odpowiedzialność za grę.

Jeden za wszystkich- wszyscy za jednego Panowie. Mecze wygrywa się zaangażowaniem wszystkich zawodników. Potrzeba nam tego.

 

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.”

Zig Ziglar

 

 

 

Data publikacji: 26 lutego 2017

12.02.2017

AS Radomiak- Drukarz Warszawa 3:1 ( 3:0)

Bramka dla Drukarza: Olek Kowalski

W Radomiu zagraliśmy bez kilku kontuzjowanych i kilku nieobecnych zawodników. W pierwszej połowie gospodarze zaskoczyli nas dobrym rozegraniem piłki. Po jednej z szybkich akcji radomianie objęli prowadzenie. W tej cześci gry popełniliśmy dwa faule na naszym polu karnym. W obydwu przypadkach sędzia podyktował rzuty karne, zamienione przez radomskich strzelców na bramki.

W drugiej połowie spotkania Drukarz pokazał serce do walki i rzucił się do odrabiania strat. Od pierwszych sekund widać było w zespole dużą mobilizację i pazura do walki. W Ekstralidze czeka nas wiele wyzwań i to jak drużyna podniosła się po trudnej pierwszej połowie warto przypomnieć sobie w innych trudnych chwilach. Daliście panowie radę.

Drukarz w drugiej połowie zdominował grę na całym boisku, która toczyła się głównie na połowie radomian. Mieliśmy kilka okazji strzeleckich. Po jednej z najładniejszych akcji zespołowych oko w oko z bramkarzem stanął Olek Kowalski. Przymierzył i uderzył celnie nie do obrony. Radość i drużyna ruszyła do pracy żeby odrobić straty. Mimo dobrej gry w drugiej połowie wynik nie uległ jednak zmianie.

W Drukarzu wystąpił Krzysztof z rocznika 2002- dziękujemy za grę a za wypożyczenie zawodnika trenerowi zespołu.

 

Data publikacji: 22 lutego 2017

To miał być sparing-zagadka. Jak zagra beniaminek mazowieckiej Ekstraligi Drukarz przeciwko ŁKS-owi, który od lat zajmuje w łódzkiej Ekstralidze pierwsze miejsca?Twarde boisko,wyjazd no i to pytanie jak daleko nam/jak blisko do klasowych polskich zespołów...

 

 

ŁKS ŁÓDŹ- DRUKARZ WARSZAWA 0:0                                                                              

Pierwszych kilka minut pokazało, że gospodarze grają bardzo szybką piłkę. I, że ŁKS-iacy głośno też sobie podpowiadają i używają żołnierskiego języka. Po pierwszym lekkim zaskoczeniu, stopniowo jednak i my zaczęliśmy wyciągać z talii nasze mocne karty. 

Krótko mówiąc:

1. Prowadziliśmy dobrą grę w obronie- to nasz atut; cieszy to bo wiadomo, z tyłu na zero...

2. Przeprowadziliśmy kilka bardzo dobrych kontraataków- okazało się więc, że i takiego, wymagającego przeciwnika, można rozbroić kilkoma celnymi podaniami

3. Rezerwowi zawodnicy wnieśli dobrą jakość gry- oj trener Filip nie ma łatwo:-), jak wybrać, jak wybrać? Nasza gra w drugiej połowie była wyraźnie lepsza. Świetnie. To znaczy, że potrafimy dać z siebie to, co najlepsze i gramy do końca:-).

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy z meczu z ŁKS-em?Co inaczej możemy robić? 

Okazji do strzelenia bramek mieliśmy kilka- znakomicie:-). Potrzebujemy jednocześnie zachować koncentrację w sytuacjach strzeleckich.A wtedy nie taki diabeł straszny:-).

 

 

 

 

Data publikacji: 22 lutego 2017


Terminarz