Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

{jcomments off}

Terminarz meczów KS Drukarz II Warszawa na rundę jesienną:

 

V LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 3

 

Pod linkiem zamieszczony zostaje oficjalny terminarz ze strony MZPN - ewentualne zmiany terminów meczów będą wprowadzane na bieżąco.

Data publikacji: 1 września 2016

W najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00 odbędzie się mecz ligowy KSD II z zespołem SEMP II Warszawa. Powołania otrzymują:

 1. Karol Czerwiński
 2. Mikołaj Okła
 3. Bartek Gilak
 4. Jaś Ziółkowski
 5. Dominik Siniarski
 6. Kuba Chybiak
 7. Szymon Stankiewicz
 8. Olaf Szcześniak
 9. Olek Olędzki
 10. Piotrek Wasik
 11. Filip Szałowski
 12. Oliwier Orzechowski
 13. Franek Heymer
 14. Kuba Janik
 15. Mateusz Utrata
 16. Filip Samsel

Zbiórka: 22.08.2016, godz. 11:00, Wembley. Zabieramy biało-czarne komplety meczowe, pamiętamy o wodzie, piłce i ochraniaczach!{jcomments off}

Data publikacji: 20 sierpnia 2016

{jcomments off}

Plan meczów kontrolnych grupy białej przed rozpoczęciem sezonu 2016/17:

12.08 (piątek), 16:30:
JKS Jarota Jarocin 2:8 KS Drukarz II

22.08 (poniedziałek), 12:00:
KS Drukarz II - SEMP II Warszawa

24.08 (środa, godzina do uzgodnienia - przed 16:00):
KS Drukarz II - KS Drukarz I 2007

28.08 (niedziela), 15:30:
KS Drukarz II - KS Delta II Warszawa 2004

29.08/1.09 (do uzgodnienia):
KS Drukarz II - KS Drukarz I

Wszystkie mecze odbędą się na Wembley.

1. kolejka ligowa sezonu 2016/17:

3/4.09.2016
UKS Białe Wilki Warszawa - KS Drukarz II

Data publikacji: 20 sierpnia 2016

{jcomments off}

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2016/17. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował już zestawienie zespołów w V lidze okręgowej. Będziemy grać w grupie 3. Los skojarzył nas z zespołami, które dobrze znamy. Z KSD III w poprzednim sezonie rywalizował zespół UKS Białe Wilki Warszawa - i awansował po zwycięstwie z "Trójką" w ostatniej kolejce. O dziwo w naszej grupie zagra UKS Junak Warszawa, z którym rywalizowaliśmy również w poprzednim sezonie. Po 1,5 roku przerwy zmierzymy się też z Football Academy Piaseczno - będziemy mieli okazję do przeanalizowania jak oba zespoły zmieniły się na przestrzeni kilku rund. Kolejnym rywalem będzie inna drużyna z Piaseczna, a dokładnie MKS Piaseczno II - z tym zespołem kilkakrotnie sprawdzaliśmy swoje siły na turniejach halowych. Zestawienie dopełni zupełna niewiadoma dla nas - LKS Sparta Jazgarzew.

Wszystkich zawodników chętnych podjąć treningi w Drukarzu 2005 zapraszamy na pierwszy tydzień zajęć, który potrwa od 1 do 6 sierpnia i będzie swego rodzaju tygodniem "naborowo-rozruchowym". Sprawdzimy chętnych do gry w naszej drużynie i wejdziemy w trening pod kątem zbliżających się rozgrywek. Wszelkie informacje zostaną podane na pierwszym treningu.

Pierwszy trening grupy białej odbędzie się we wtorek 2. sierpnia o godzinie 19:00 na Wembley. - aktualizacja

Zawodników chętnych do przyjścia na trening i sprawdzenia swoich możliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 604 627 622 (Jakub Witkowski - Trener). Do dołączenia do zespołu na stałe zaprosimy tylko zawodników, którzy zapewnią odpowiedni poziom sportowy.

Data publikacji: 19 lipca 2016

{jcomments off}W najbliższą sobotę o godzinie 16:30 odbędzie się mecz ligowy KSD II z UKS Okęcie. Powołania otrzymują:

 1. Karol Czerwiński
 2. Mikołaj Okła
 3. Bartek Gilak
 4. Igor Rosa
 5. Jaś Ziółkowski
 6. Dominik Siniarski
 7. Kuba Chybiak
 8. Szymon Stankiewicz
 9. Olaf Szcześniak
 10. Olek Olędzki
 11. Piotrek Wasik
 12. Filip Szałowski

Zbiórka: 18.06.2016 (sobota), godz. 15:30, Warszawa, ul. Radarowa 1. Zabieramy niebieskie stroje Plusa, + nowe czarne koszulki do rozgrzewki, ochraniacze, wodę i pełną mobilizację! Sprawdzamy karty z celami strategicznymi przed meczem! Po meczu zakończenie sezonu przy głównym boisku Drukarza dla wszystkich zawodników i rodziców grupy białej!

 

W najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 odbędzie się mecz ligowy KSD III z UKS Białe Wilki Warszawa. Powołania otrzymują:

 1. Karol Czerwiński
 2. Mikołaj Okła
 3. Bartek Gilak
 4. Igor Rosa
 5. Jaś Ziółkowski
 6. Dominik Siniarski
 7. Kuba Chybiak
 8. Szymon Stankiewicz
 9. Olaf Szcześniak
 10. Franek Heymer
 11. Piotrek Wasik
 12. Filip Szałowski
 13. Mateusz Utrata
 14. Adam Kowalski
 15. Oliwier Orzechowski
 16. Filip Samsel
 17. Olek Olędzki
 18. Kuba Janik
 19. Rafał Gawiński

Zbiórka: 19.06.2016 (niedziela), godz. 9:00, budynek klubowy. Zabieramy biało-czarne stroje, + nowe niebieskie koszulki do rozgrzewki, ochraniacze, wodę i pełną mobilizację! Sprawdzamy karty z celami strategicznymi przed meczem!

Data publikacji: 17 czerwca 2016

W ubiegły weekend rozegraliśmy spotkanie ligowe z KS Przyszłość II Włochy. Mecz odbył się na głównym boisku KS Drukarz i rozstrzygnął się naszym wysokim zwycięstwem. Od samego początku przejęliśmy inicjatywę i nie daliśmy gościom dojść do głosu, konsekwentnie poprawiając stosunek bramkowy.

Klasycznie już, strzelanie rozpoczął Mateusz Utrata, który ukąsił dwukrotnie w pierwszej kwarcie. W kolejnych minutach nasza przewaga rosła coraz bardziej, a sytuacje, które sobie stwarzaliśmy były raz ładniejsze, raz mniej ładne, ale na szczególne uznanie zasługuje bramka po świetnej wymianie podań z pierwszej piłki pomiędzy Jasiem Ziółkowskim, Dominikiem Siniarskim, zakończona trzecim golem Mateusza Utraty. Kolejnym wartym uwagi momentem jest fakt, że w ostatniej minucie meczu pogubił się nieco sędzia tych zawodów, bowiem w ciągu kilkunastu sekund wyrzucił na dwie minuty dwóch naszych zawodników (jedna z tych kar miała miejsce po niefortunnej interwencji naszego obrońcy, po której piłkę w ręce złapał Mikołaj). Grając w pięciu przeciwko pełnej siódemce przeciwników, potrafiliśmy jeszcze zdobyć bramkę, a to za sprawą Bartka Gilaka, który zapędził się w pole karne Przyszłości, ograł dwóch obrońców i z bliskiej odległości zapakował piłkę do bramki, ustalając wynik meczu na 14:3. Plusa meczu zgarnia tym razem Szymon Stankiewicz za błysk w ofensywie, i - w końcu (!) - mądre ustawianie się na boisku.

 

TABELA LIGOWA

 

KS Drukarz II Warszawa 14:3 KS Przyszłośc II Włochy

I kwarta: 3:0 - bramki: Utrata, Utrata (as. Siniarski), Stankiewicz (as. Gilak)

II kwarta: 5:1 (8:1) - bramki: Ziółkowski (as. Chybiak), Kowalski (as. Utrata), Stankiewicz (as. Utrata), Stankiewicz, Utrata (as. Siniarski)

III kwarta: 2:1 (10:2) - bramki: Utrata (as. Siniarski), bramka samobójcza

IV kwarta: 4:1 (14:3) - bramki: Kowalski (as. Ziółkowski), Stankiewicz (as. Kowalski), Wasik (as. Rosa), Gilak

Bramki: Mateusz Utrata 4, Szymon Stankiewicz 4, Kowalski 2, Jaś Ziółkowski, Piotrek Wasik, Bartek Gilak, bramka samobójcza

Asysty: Dominik Siniarski 3, Mateusz Utrata 2, Kuba Chybiak, Bartek Gilak, Jaś Ziółkowski, Adam Kowalski, Igor Rosa

Drukarz: Karol Czerwiński, Mikołaj Okła - Bartek Gilak, Piotrek Wasik, Igor Rosa, Kuba Chybiak, Adam Kowalski, Jaś Ziółkowski, Szymon Stankiewicz, Dominik Siniarski, Mateusz Utrata{jcomments off}

Data publikacji: 11 czerwca 2016


Terminarz