Z ostatniej chwili : NABÓR DO SEKCJI DZIEWCZĄT !!
Sponsorzy & Partnerzy

{jcomments off}

Terminarz meczów KS Drukarz II Warszawa na rundę jesienną:

V LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 3

Pod linkiem zamieszczony zostaje oficjalny terminarz ze strony MZPN - ewentualne zmiany terminów meczów będą wprowadzane na bieżąco.

Data publikacji: 1 września 2016

W najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00 odbędzie się mecz ligowy KSD II z zespołem SEMP II Warszawa. Powołania otrzymują:

16. Filip Samsel

Zbiórka: 22.08.2016, godz. 11:00, Wembley. Zabieramy biało-czarne komplety meczowe, pamiętamy o wodzie, piłce i ochraniaczach!{jcomments off}

UKS Białe Wilki Warszawa - KS Drukarz II

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2016/17. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował już zestawienie zespołów w V lidze okręgowej. Będziemy grać w grupie 3. Los skojarzył nas z zespołami, które dobrze znamy. Z KSD III w poprzednim sezonie rywalizował zespół UKS Białe Wilki Warszawa - i awansował po zwycięstwie z "Trójką" w ostatniej kolejce. O dziwo w naszej grupie zagra UKS Junak Warszawa, z którym rywalizowaliśmy również w poprzednim sezonie. Po 1,5 roku przerwy zmierzymy się też z Football Academy Piaseczno - będziemy mieli okazję do przeanalizowania jak oba zespoły zmieniły się na przestrzeni kilku rund. Kolejnym rywalem będzie inna drużyna z Piaseczna, a dokładnie MKS Piaseczno II - z tym zespołem kilkakrotnie sprawdzaliśmy swoje siły na turniejach halowych. Zestawienie dopełni zupełna niewiadoma dla nas - LKS Sparta Jazgarzew.

Wszystkich zawodników chętnych podjąć treningi w Drukarzu 2005 zapraszamy na pierwszy tydzień zajęć, który potrwa od 1 do 6 sierpnia i będzie swego rodzaju tygodniem "naborowo-rozruchowym". Sprawdzimy chętnych do gry w naszej drużynie i wejdziemy w trening pod kątem zbliżających się rozgrywek. Wszelkie informacje zostaną podane na pierwszym treningu.

Pierwszy trening grupy białej odbędzie się we wtorek 2. sierpnia o godzinie 19:00 na Wembley. - aktualizacja

Zawodników chętnych do przyjścia na trening i sprawdzenia swoich możliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 604 627 622 (Jakub Witkowski - Trener). Do dołączenia do zespołu na stałe zaprosimy tylko zawodników, którzy zapewnią odpowiedni poziom sportowy.

Data publikacji: 19 lipca 2016

{jcomments off}W najbliższą sobotę o godzinie 16:30 odbędzie się mecz ligowy KSD II z UKS Okęcie. Powołania otrzymują:

12. Filip Szałowski

Zbiórka: 18.06.2016 (sobota), godz. 15:30, Warszawa, ul. Radarowa 1. Zabieramy niebieskie stroje Plusa, + nowe czarne koszulki do rozgrzewki, ochraniacze, wodę i pełną mobilizację! Sprawdzamy karty z celami strategicznymi przed meczem! Po meczu zakończenie sezonu przy głównym boisku Drukarza dla wszystkich zawodników i rodziców grupy białej!

W najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 odbędzie się mecz ligowy KSD III z UKS Białe Wilki Warszawa. Powołania otrzymują:

19. Rafał Gawiński

Zbiórka: 19.06.2016 (niedziela), godz. 9:00, budynek klubowy. Zabieramy biało-czarne stroje, + nowe niebieskie koszulki do rozgrzewki, ochraniacze, wodę i pełną mobilizację! Sprawdzamy karty z celami strategicznymi przed meczem!

Data publikacji: 17 czerwca 2016

W ubiegły weekend rozegraliśmy spotkanie ligowe z KS Przyszłość II Włochy. Mecz odbył się na głównym boisku KS Drukarz i rozstrzygnął się naszym wysokim zwycięstwem. Od samego początku przejęliśmy inicjatywę i nie daliśmy gościom dojść do głosu, konsekwentnie poprawiając stosunek bramkowy.

Klasycznie już, strzelanie rozpoczął Mateusz Utrata, który ukąsił dwukrotnie w pierwszej kwarcie. W kolejnych minutach nasza przewaga rosła coraz bardziej, a sytuacje, które sobie stwarzaliśmy były raz ładniejsze, raz mniej ładne, ale na szczególne uznanie zasługuje bramka po świetnej wymianie podań z pierwszej piłki pomiędzy Jasiem Ziółkowskim, Dominikiem Siniarskim, zakończona trzecim golem Mateusza Utraty. Kolejnym wartym uwagi momentem jest fakt, że w ostatniej minucie meczu pogubił się nieco sędzia tych zawodów, bowiem w ciągu kilkunastu sekund wyrzucił na dwie minuty dwóch naszych zawodników (jedna z tych kar miała miejsce po niefortunnej interwencji naszego obrońcy, po której piłkę w ręce złapał Mikołaj). Grając w pięciu przeciwko pełnej siódemce przeciwników, potrafiliśmy jeszcze zdobyć bramkę, a to za sprawą Bartka Gilaka, który zapędził się w pole karne Przyszłości, ograł dwóch obrońców i z bliskiej odległości zapakował piłkę do bramki, ustalając wynik meczu na 14:3. Plusa meczu zgarnia tym razem Szymon Stankiewicz za błysk w ofensywie, i - w końcu (!) - mądre ustawianie się na boisku.

TABELA LIGOWA

KS Drukarz II Warszawa 14:3 KS Przyszłośc II Włochy

I kwarta: 3:0 - bramki: Utrata, Utrata (as. Siniarski), Stankiewicz (as. Gilak)

II kwarta: 5:1 (8:1) - bramki: Ziółkowski (as. Chybiak), Kowalski (as. Utrata), Stankiewicz (as. Utrata), Stankiewicz, Utrata (as. Siniarski)

III kwarta: 2:1 (10:2) - bramki: Utrata (as. Siniarski), bramka samobójcza

IV kwarta: 4:1 (14:3) - bramki: Kowalski (as. Ziółkowski), Stankiewicz (as. Kowalski), Wasik (as. Rosa), Gilak

Bramki: Mateusz Utrata 4, Szymon Stankiewicz 4, Kowalski 2, Jaś Ziółkowski, Piotrek Wasik, Bartek Gilak, bramka samobójcza

Asysty: Dominik Siniarski 3, Mateusz Utrata 2, Kuba Chybiak, Bartek Gilak, Jaś Ziółkowski, Adam Kowalski, Igor Rosa

Drukarz: Karol Czerwiński, Mikołaj Okła - Bartek Gilak, Piotrek Wasik, Igor Rosa, Kuba Chybiak, Adam Kowalski, Jaś Ziółkowski, Szymon Stankiewicz, Dominik Siniarski, Mateusz Utrata{jcomments off}

Data publikacji: 11 czerwca 2016