Drukarz Waraszwa

Tabela

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS Znicz Pruszków 10 25 8 1 1 48:9
2 KS Delta Warszawa 10 18 5 3 2 28:15
3 MUKS Kosa Konstancin 10 17 5 2 3 39:16
4 KS Drukarz W-wa 10 16 5 1 4 27:26
5 LKS Chlebnia 10 7 2 1 7 22:57
6 MKS PIASECZNO 10 3 1 0 9 14:55

W sobotę w lejącym deszczu, w niedzielę przy porywistym wietrze nasi zawodnicy rozegrali dwa kolejne sparingi w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. 

Ale żadna pogoda nam nie straszna, obydwa mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami, chociaż przeciwnicy łatwo skóry nie sprzedali :) 

KS Drukarz Warszawa - Playmaker Academy 12:3

Bramki: Adrian Boguszewski 4, Karol Wawer 3, Michal Frątczak 2, Iwo Jazowski 2, Rafal Romański

Skład: Aleksander Szymczak - bramkarz, Kamil Chlebowski, Iwo Jazowski, Mikołaj Radzikowski, Adrian Stęplowski, Patryk Piras, Antoni Brzostowski, Karol Wawer, Rafał Romański, Jakub Owczarek, Aleksander Grabowski, Adrian Boguszewski, Michał Frątczak, Maciej Tkaczyk

UKS Iwiczna - KS Drukarz Warszawa 4:10

Bramki: Adrian Boguszewski 3, Karol Wawer 2, Antoni Brzostowski, Iwo Jazowski, Aleksander Grabowski, Adrian Stęplowski, Rafal Romański

Skład: Gracjan Rybiński - bramkarz, Iwo Jazowski, Adrian Stęplowski, Jakub Owczarek, Rafał Romański, Borys Sułek, Adrian Boguszewski, Maciej Tkaczyk, Aleksander Grabowski, Karol Wawer, Antoni Brzostowski

 

Data publikacji: 19 marca 2017

Od piątku do niedzieli reprezentacja rocznika 2006 rozgrywała turniej w Nadrzeczu o Puchar firmy RSsport.

Był to pierwszy nasz turniej w dziewiątkach.

Przez 3 dni chłopcy rozegrali 7 meczów po 30 minut, z których 4 wygrali, 3 zremisowali i żadnego nie przegrali, a do tego stracili tylko jedną bramkę.

W zgodnej opinii wszystkich: organizatorów, trenerów i kibiców grając najlepszy futbol sięgnęli po 1 miejsce w turnieju!!! Chłopcy godnie reprezentowali barwy Drukarza i zasłużenie wygrali całą rywalizację. Wielkie brawa dla młodych adeptów futbolu z rocznika 2006.

Dodatkowo nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju zdobył Adrian Boguszewski.

Skład: Rybiński Gracjan - bramkarz, Szymczak Aleksander - bramkarz, Boguszewski Adrian, Brzostowski Antoni, Grabowski Aleksander, Jazowski Iwo, Owczarek Jakub, Piras Patryk, Radzikowski Mikołaj, Romański Rafał, Stęplowski Adrian, Solecki Jakub, Tkaczyk Maciej, Wawer Karol, Zadrożny Kacper

 

Data publikacji: 20 marca 2017


Terminarz