Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 PWKS Huragan Wołomin 14 30 9 3 2 42:13
5 GKS Korona Jadów 14 20 6 2 6 24:34
6 MKS BUG Wyszków 14 13 4 1 9 26:44
7 MKS Agrykola Warszawa 14 13 4 1 9 15:26
8 PSS LEGION Warszawa 14 12 3 3 8 23:40

W Dzień Niepodległości 11 listopada grały dwie nasze drużyny. "Biała" pokonała na wyjeździe zespół z Wieliszewa. Przez cały mecz gra nie za bardzo sie układała. Dopiero w drugiej połowie nasza przewaga bardzo wzrosła i zdobyliśmy dwie bramki po strzałach Kuby Makowskiego i Daniela Pietruczyka.

"Niebieska" grała z Varsovią mecz o awans. Po dobrej pierwszej połowie, naszej przewadze i słabszej drugiej części spotkania mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Wynik taki promował bezpośrednio do ekstraligi zespół naszych niedzielnych przeciwników. My jednak się nie poddajemy i walczymy o awans dalej. Drukarz był, jest i będzie zespołem wspaniałych chłopaków. Ostatnią rundę zagrał jak Mistrz - nie przegrał meczu i nie stracił nawet bramki - brawo Drukarz.

Data publikacji: 0 0000

Kolejne 3 punkty w tabeli dopisali sobie chłopcy z naszego rocznika. Pokonali zdecydowanie rywala z Zielonki 6:1. Bramki dla naszych barw zdobyli: Łepecki 2, Białobrzewski, Sabadyn, Pobudkiewicz i Krupski. Należy zaznaczyć, że Drukarz był wyraźnie drużyną lepszą piłkarsko. Przeprowadzał składniejsze i ładniejsze akcje, z których stwarzał wiele sytuacji bramkowych. Za tydzień ostatnia kolejka ligowa i mecz wyjazdowy w Wieliszewie.