Trener I drużyny – Tomasz Sokołowski

kontakt: tomaszsokolowski1970@gmail.com

Trener z licencją UEFA A

DYREKTOR SPORTOWY KLUBU – Artur Kolatorkontakt: kolatorartur@tlen.pl

Trener z licencją UEFA A Elite Youth

Trener bramkarzy w akademii – Konrad Gołaszewski – kontakt: konrad.golaszewski@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Trener bramkarzy w akademii – Krzysztof Mazur – kontakt: chrismazur89@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Fizjoterapeuta akademii – Filip Dragan – kontakt: fdragan@sh.org.pl

Drużyna rezerw – Trener Jacek Kiełczykowski – kontakt: kajmsc@wp.pl

Trener z licencją UEFA A

Rocznik 2002 – Mariusz Grzesiak – kontakt: mariono5@tlen.pl

Trener z licencją UEFA A Elite Youth

Rocznik 2003 – Piotr Ciołkowski – kontakt: pc.ksdrukarz@gmail.com

Trener z licencją UEFA A

Rocznik 2003 – Bartosz Radziwanowicz – – kontakt: bartosz.radziwanowicz@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2004 – Piotr Szczechowicz – kontakt: piotrszczechowicz@gmail.com

Trener z licencją UEFA PRO

Rocznik 2005A – Karim Abbassi – kontakt : karim.abbassi@gmx.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2005B – Marek Janas – kontakt: ksdrukarz2005.janas@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2006 – Paweł Wasiak – – kontakt: wasiak_pawel@wp.pl

Trener z licencją UEFA A

Rocznik 2007A – Krzysztof Langowski – kontakt: krzysieklangowski@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2007B – Paweł Gołebiowski – kontakt: korki08@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2008A – Przemysław Cegiełko – kontakt: przemekcegielko@wp.pl

Trener z licencją UEFA A

Rocznik 2008B – Dariusz Krajewski – kontakt: krajek10@vp.pl

Trener z licencją UEFA A

Rocznik 2009A – Sebastian Iwanicki – kontakt: sebastian.iwanicki85@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2009B – Adrian Wełpa – kontakt: adi804@o2.pl

Trener z licencją UEFA C

Rocznik 2010A – Przemysław Majewski – kontakt: przemyslawmajewski19@gmail.com

Rocznik 2010B – Albert Krukowski – kontakt: albert.krukowski@gmail.com

Trener z licencją UEFA C

Rocznik 2010B – Krzysztof Mazur – kontakt: chrismazur89@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2011 – Łukasz Łącki – kontakt: lukaszlacki81@wp.pl

Rocznik 2012A – Kamil Haraburda – kontakt: kam.haraburda@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2012B – Mateusz Aftyka – kontakt: mateusz_aftyka@o2.pl

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2012B – Eryk Pajor – kontakt: e.pajor@interia.pl

Trener z licencją Grassroots C

Rocznik 2013A – Paweł Pacanowski – kontakt: pacanowski.ksdrukarz@gmail.com

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2013B – Miłosz Modzelewski – kontakt: modzelek212@onet.pl

Trener z licencją UEFA B

Rocznik 2014 – Miłosz Modzelewski – kontakt: modzelek212@onet.pl

Trener z licencją UEFA B