SKŁADKI CZŁONKOWSKIE – OGŁOSZENIE


Drodzy Członkowie klubu i Rodzice,
Informujemy, że decyzją Zarządu z dnia 25.04.2022 od 1.05.2022 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej, która po raz ostatni zmieniona została w styczniu 2020.
Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy, ciągle rosnące koszty wszystkich towarów i usług związanych z prowadzeniem klubu sportowego, drożejące wynajmy obiektów, podwyżki cen sprzętu sportowego, rosnące podatki i co najważniejsze znaczący wzrost opłaty za dzierżawę (płaciliśmy 1750 zł miesięcznie, a decyzją Miasta Stołecznego Warszawy od dnia 1 kwietnia 2022 roku płacimy 10000 zł miesięcznie) nie pozwalają nam niestety na utrzymanie składki członkowskiej na obecnym poziomie – była to jedna z najniższych składek w warszawskich klubach. Aby zapewnić dalszy rozwój klubu na możliwie najwyższym poziomie, zagwarantować dostęp do niezbędnej infrastruktury, bezpieczeństwo i rozwój naszym wychowankom oraz adekwatnie wynagradzać kadrę trenerską zmuszeni jesteśmy do jej podniesienia.
W związku z powyższym od dnia 1.05.2022 będzie obowiązywała nowa składka członkowska w wysokości 240 zł.
W przypadku rodzeństwa składka dla drugiego dziecka będzie równa 50%tj. 120 zł.
Głównym źródłem utrzymania naszego klubu są opłacane przez Was, Rodziców, składki członkowskie oraz dotacje, których na przestrzeni ostatnich 2 lat dostaliśmy o 200 000 zł mniej niż w latach poprzednich. Staraliśmy się uniknąć podwyżki tak długo jak to było możliwe, do końca licząc m.in. na większe dotację i mniejszą kwotę za dzierżawę, o co walczyliśmy wspólnie z Władzami Dzielnicy Pragi Południe.
Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.
Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Państwa może to być trudne i stanowić dodatkowe obciążenie budżetu domowego. Biorąc pod uwagę misyjność naszego klubu prosimy osoby w trudnej sytuacji finansowej o napisanie maila na adres biuro@ksdrukarz.com z prośbą o dofinansowanie składki. W mailu prosimy uwzględnić poniższe informacje:Imię, nazwisko, data urodzenia, trener, opis Państwa sytuacji.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc w trudnych indywidualnych sytuacjach.
Ze sportowym pozdrowieniem,

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze