KS DRUKARZ – MARCOVIA MARKI 1:2


Bramka: Kamil Marczak ( asysta Mikołaj Kwiatkowski)

Z nieba do piekła. Tak można opisać wynik końcowy tego spotkania. Jego przebieg wyglądał zgoła inaczej. Pomimo ogromnej determinacji i wielu sytuacji podbramkowych musimy dziś uznać wyższość zespołu z Marek. Mieliśmy sprawy w swoich rękach i konkretne argumenty piłkarskie aby wygrać to spotkanie. Długo jeszcze będzie bolec nas fakt, że stracone bramki dziś to:

– gol samobójczy

– gol po rzucie rożnym w ostatniej sekundzie

Rywalowi dziękujemy za wartościowy mecz.

Skład KSD: Skonieczny, Skudynowski, Brzozowski, Ikwanty, Paliński, Karbowiak, Żurawski ( Król), Karimov ( Frączkiewicz), Kwiatkowski Mikołaj, Grzymała-Kazłowski ( Pronobis), Marczak ( Szymon Kwiatkowski)

Pomimo porażki jesteśmy dumni z dzielnej postawy naszych zawodników którzy godnie reprezentowali nasz klub. Po raz kolejny kibice którzy przyszli dziś na mecz byli świadkami ciekawego widowiska.

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze