GRUPA ARCHE OFICJALNYM SPONSOREM KS DRUKARZ WARSZAWA


Pędzimy do Was z oficjalną informacją, że sponsorem Klubu na obecny i przyszły sezon została Grupa Arche S.A.

Firma działa na rynku 32 lata i z sukcesem realizuje projekty budowlane w tym mieszkania, domy, biurowce. W ostatnich latach skupia się na rewitalizacji zabytków, tworząc wyjątkową sieć hoteli Arche. W ramach grupy działa autorski System Arche, w którym inwestorzy mogą kupić pokój w zabytkowym obiekcie i czerpać zyski z całego obrotu hotelu. W portfolio firmy są obiekty miejskie w Warszawie, Lublinie, Gdańsku, Łodzi Wrocławiu, Częstochowie czy Pile, a flagowymi kompleksami Grupy są Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark w Łochowie, Cukrownia w Żninie czy Dwór Uphagena w Gdańsku.

Grupa aktywnie działa także społecznie. Powołała do życia Fundację Leny Grochowskiej, która daje zatrudnienie osobom z niepełnosprawnościami, a ostatnio schronienie dla uciekających przed wojną w Ukrainie w zaadoptowanych domach uchodźczych w całej Polsce.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy partnerstwo z tak silną i odpowiedzialną społecznie Firmą. Wszystkich miłośników Klubu zachęcamy do korzystania z oferty hoteli Grupy, a chętnych, którzy chcą poznać ofertę na zakup apartamentów inwestycyjnych zapraszamy na stronę www.deweloper.arche.pl

Z okazji współpracy Grupa przygotowała specjalną ofertę czasową. Na hasło „Drukarz”, do końca grudnia udziela 5% rabatu na zakup inwestycji w Systemie Arche.

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze