KS DRUKARZ – SOKÓŁ SEROCK 2:1


BRAMKI:

  • Maciej Szymański ( rzut karny)
  • Alan Małecki

SKŁAD KSD: Skonieczny, Krupa ( Klepacki), Wełpa, Owramko ( Pronobis), Król, Żurawski ( Juszyński), Frączkiewicz ( Małecki), Kania, Molenda ( Krakowiak), Szymański, Deisadze.

Dziś na boisku byliśmy prawdziwym zespołem w którym każdy zawodnik świadomie realizował swoje zadania taktyczne. Wiele głosów z zewnątrz podpowiadało aby nastawić się tego dnia na defensywny styl gry lecz my po raz kolejny postawiliśmy na ofensywę i próbę zdominowania rywala od pierwszych minut.

Choć nie ustrzegliśmy się błędów ( znowu kuriozalnie stracona bramka) to ofensywna gra KSD mogła się podobać licznie zgromadzonym kibicom. Cieszy fakt, że pomimo szybko straconej bramki to jednak do końca spotkania próbowaliśmy odwrócić losy meczu co zaowocowało zwycięskim golem zdobytym w doliczonym czasie gry.

Zwycięstwo to było bardzo potrzebne naszym młodym zawodnikom. Sami przed sobą dziś udowodnili, że ciężka praca popłaca. Przełamanie słabej ostatnio passy na pewno jest w ich rozwoju bezcennym doświadczeniem.

Dziś cieszymy się z wygranej, od poniedziałku jednak w myśl naszych wartości praca, pokora, pasja, przygotowywać się będziemy do spotkania z Makowianką Maków.

Rywalom dziękujemy za wartościowy mecz.

Kibicom dziękujemy za tak liczne wsparcie które było niezwykle potrzebne naszym młodym zawodnikom. Wierzymy, że dostarczyliśmy Wam dziś ogrom sportowych emocji.

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze