KS DRUKARZ WARSZAWA – AMATOR MASZEWO 3:2

ŻÓŁTE KARTKI:

Adrian Dembiński

Adrian Wełpa

SKŁAD KSD: Skonieczny, Krupa( Owramko), Klepacki (Gontarek), Wełpa, Kania, Szymański, Grzymała – Kazłowski, Oliwier Żurawski ( Oskar Żurawski), Molenda ( Marczak), Król, Dembiński (Deisadze).

Zwycięstwo było nam potrzebne jak tlen. Od początku spotkania widać było ogromne skupienie u zawodników które spowodowało, że z każdą minutą układaliśmy ten mecz według przyjętych wcześniej założeń taktycznych. Pomimo kilku dogodnych sytuacji podbramkowych, do przerwy udaje nam się wykorzystać tylko jedną z nich – po rzucie rożnym, Adrian Wełpa umieszcza piłkę w siatce rywala. Na początku drugiej odsłony spotkania koncertowo marnujemy dwie kolejne klarowne sytuacje. Stare porzekadło mówi, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą i to rywal zdobywa bramkę na 1:1. Prawdziwe wejście smoka zalicza dziś jednak Igor Frączkiewicz. W 65 minucie pojawia się na boisku aby już w 75 cieszyć się z dwóch swoich trafień. Wynik 3:1 nas nie zadowala i cały czas próbujemy stwarzać sobie kolejne sytuacje podbramkowe. Niestety to rywal znajduje drogę do naszej bramki – w 90 minucie meczu skutecznie egzekwując rzut karny.

Pomimo zwycięstwa doskonale zdajemy sobie sprawę, że w naszej grze nadal jest sporo aspektów do poprawy.

PRACA, POKORA, PASJA – od poniedziałku, konsekwentnie przestrzegając powyższych wartości przygotowujemy się do wyjazdowego spotkania z Huraganem Wołomin.

Rywalowi dziękujemy za wartościowy mecz.