NASZ ZAWODNIK W KOLEJNEJ RUNDZIE


Narodowy turniej gry 1×1 o Puchar Prezesa PZPN.

Przedstawiamy komentarz Trenera Pawła Praczyka – odpowiedzialnego za rocznik 2012 w naszej akademii.

W eliminacjach powiatowych do I edycji turnieju gry 1×1 organizowanego przez PZPN, nasz zawodnik David Kalmykov wygrał swoją grupę eliminacyjną i zakwalifikował się do kolejnej rundy. We wrześniu będzie rywalizował z najlepszymi zawodnikami w województwie mazowieckim o miejsce w ogólnopolskiej rundzie finałowej. Gdy po turnieju zapytałem Davida- jak wrażenia po rywalizacji?Odpowiedział mi- ciężej było przejść eliminacje klubowe z zawodnikami z naszej drużyny niż tutaj.Uważam, że gdybyśmy mogli zgłosić większą liczbę zawodników do turnieju, to zdominowalibyśmy ten turniej.David pojechał w zastępstwie za kontuzjowanego Filipa Tumińskiego.

Ogromne gratulacje dla Davida”

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze