Początek współpracy KS Drukarz z Johan Cruyff Institute w Barcelonie!


Pod koniec zeszłego roku, dzięki inicjatywie i zaangażowaniu zarządu KS Drukarz Warszawa, doszło do nawiązania współpracy między Johan Cruyff Institute w Barcelonie, a naszym klubem. Johan Cruyff Institute to instytucja promująca wizję życia w oparciu o zasady, którym hołdował sławny Holender, a którego członkami są Xavi, Pep Guadriola czy Jordi Cruyff.

Współpraca otwiera nowe możliwości rozwoju Klubu oraz stanowi solidne wsparcie dla utalentowanych zawodników, w ich dalszej przygodzie z piłką nożną. Naszym nadrzędnym celem jest traktowanie na równi rozwoju społecznego, sportowego oraz edukacyjnego – wspierając zawodników przy rekrutacji oraz umożliwiając rozwijanie swojej pasji do gry w hiszpańskich, lokalnych klubach.

To dla nas ogromna przyjemność móc być częścią ich sportowej przygody oraz zaoferować szansę na poznanie innej kultury, zdobycia nowych kontaktów oraz możliwości uczestnictwa w nowoczesnych programach szkoleniowych.

Ta współpraca to również szansa na czerpanie wiedzy od najlepszych trenerów oraz wnikanie w tajniki funkcjonowania i zarządzania klubami sportowymi.Z takiej szansy skorzystał nasz zawodnik – Maciek Szymański, który w poprzednim sezonie reprezentował KS Drukarz. Jego obecna forma w barwach Escole Esportiva Guineueta nie pozostawia wątpliwości co do jego talentu i determinacji.

W minioną sobotę strzelił kolejną ważną bramkę, przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu nad Cerro Club Deportivo 2:1. W ostatnich tygodniach Maciek imponuje skutecznością – w siedmiu meczach zdobył siedem bramek, walnie przyczyniając się do aktywnego zaangażowania jego drużyny w walce o awans.

Gratulacje dla Maćka! Cieszymy się, że nasi zawodnicy mają możliwość rozwijania swoich talentów również poza granicami naszego kraju!

.

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze