SZANOWNI RODZICE ! DRODZY ZAWODNICY AKADEMII KS DRUKARZ WARSZAWA!

Już niebawem nasza akademia rusza z nowym projektem – treningi indywidualne w max 4 osobowych grupach pod okiem trenera którego sami możecie sobie wybrać.

Treningi indywidualne mają na celu dopasowanie i zastosowanie odpowiednich środków treningowych z zakresu techniki i motoryki pod potrzeby zawodnika.

Jak zapisać się na trening indywidualny ?

Prosimy postępować według poniższych kroków:

  • Zapoznaj się z sylwetkami Trenerów KS Drukarz i wybierz szkoleniowca z którym chciałbyś podnosić swoje umiejętności.
  • Skontaktuj się z wybranym szkoleniowcem w celu ustalenia terminu zajęć indywidualnych.
  • Czas trwania pojedynczych zajęć to minimum 60 minut
  • Na koniec każdego miesiąca otrzymasz z klubu rachunek za ilość odbytych zajęć ( płacisz tylko za zajęcia w których faktycznie uczestniczyłeś) – prosimy o dokonanie płatności NA KONTO KLUBOWE w terminie 7 dni od otrzymania rachunku. NIE PRZEKAZUJEMY GOTÓWKI TRENEROWI

CENNIK ZAJĘĆ PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

  1. 1 ZAWODNIK NA TRENINGU – 120 PLN – 60 MINUT ZAJĘĆ
  2. 2 ZAWODNIKÓW NA TRENINGU – 80 PLN – 60 MINUT ZAJĘĆ
  3. 3 ZAWODNIKÓW NA TRENINGU – 70 PLN – 60 MINUT ZAJĘĆ
  4. 4 ZAWODNIKÓW NA TRENINGU – 60 PLN – 60 MINUT ZAJĘĆ

SYLWETKI TRENERÓW:

TRENER KAZIMIERZ BUDA TELEFON: 514-146-132

SPECJALISTA W ZAKRESIE TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH DLA KATEGORII WIEKOWYCH U14-U19

TRENER Z LICENCJĄ UEFA B

Niezwykle doświadczony trener który związany jest z naszym klubem już 10 lat. Obecnie w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. Kiedyś były zawodnik Stali Mielec, Legii Warszawa, najmłodszy kapitan pierwszej reprezentacji Polski w jej historii. W treningach indywidualnych mocno stawia na umiejętność operowania piłką obiema nogami.

TRENER KAMIL RUTKOWSKI TELEFON: 575-772-141

SPECJALISTA W ZAKRESIE TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH DLA KATEGORII WIEKOWYCH U8 – U11

TRENER Z LICENCJĄ UEFA B
Trener z charyzmą i pasją z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, absolwent AWF Warszawa, uczestnik kursów Coerver Coaching oraz stażów trenerskich między innymi w Rakowie Częstochowa. Pracował w klubach 
TS Falenica (Setrce Falenica) oraz MKS Grochovia (UKS 141). 
Zapraszam do treningów techniki i koordynacji.

TRENER MATEUSZ AFTYKA TELEFON: 503-383-239

SPECJALISTA W ZAKRESIE TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH DLA KATEGORII WIEKOWYCH U10 – U14

TRENER Z LICENCJĄ UEFA B
Jestem trenerem z kilkuletnim doświadczeniem w barwach Drukarza. Obecnie pierwszy trener rocznika 2010A. W przeszłości związany z takimi rocznikami jak 2012, 2008, 2005, 2003. W zajęciach indywidualnych dużą uwagę skupiam na redukowaniu deficytów z zakresu technicznego, oraz motorycznego.

TRENER SEBASTIAN SITEK. KONTAKT: 530-917-169

Związany z piłką nożną od dziecka. Ze szpitala pierwsze co Tata zawiózł go najpierw na stadion przy Łazienkowskiej 3 i tak zostało..   

Zawodnik takich klubów jak między innymi Agrykola (juniorzy) , UKS Łady (IV Liga), Tikitaka (piłka nożna sześcioosobowa) Mistrz Polski z TikiTaką 2018, ćwierfinalista EMF Champions League. 

.
    Trener z licencją UEFA A, były trener Reprezentacji Polski Football Academy r.2008, obecnie trener drużyn 2005 i 2016 w Drukarzu Warszawa.

Uczestnik niezliczonej liczby kursów i szkoleń . Posiada specjalizacje z Treningu Motorycznego (Edukacja w Sporcie). Trener osobisty AWF. Uczestnik stażów w Legii Warszawa (trener Magiera), Wiśle Kraków (trener Reguski) czy Ursus Warszawa (trener Pulkowski).   

W treningach stawia na indywidualne podejście do zawodników, przyświeca mu hasło: „Rozwiń jednostki a poprawisz całą drużynę.” Fanatyk rozumienia gry, Wyznawca Guardiolizmu 🙂

TRENER ERYK PAJOR, KONTAKT: 532-498-503

SPECJALISTA W ZAKRESIE TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH DLA KATEGORII WIEKOWYCH U14-U19.

Trener z kilkuletnim doświadczeniem w Drukarzu. Obecnie pierwszy Trener rocznika 2008. W przeszłości trener roczników 2007,2010,2012 i 2013. W pracy wyróżnia mnie pasja i zaangażowanie.  Otwarta głowa i chęć do ciągłego rozwoju są dla mnie rzeczami priorytetowymi. Jesteś zawodnikiem, który chce wskoczyć poziom wyżej ? Zapraszam na trening.