OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KS DRUKARZ WARSZAWA


OŚWIADCZENIE ZARZĄDU KLUBU SPORTOWEGO DRUKARZ WARSZAWA!

Koniec rozgrywek ligowych to początek czasu obfitej pracy dla wszelkiego rodzaju doradców, scoutów, agentów, osób podających się za agentów czy też innych przedstawicieli handlowych którzy z pewnością mają już przygotowane oferty transferów czy testów piłkarskich dla młodych zawodników z całego województwa Mazowieckiego.

Mając na uwadze dobro naszych zawodników i świadomość, że wizje wspaniałej kariery przedstawione młodym adeptom futbolu przez wyżej wymienionych są na pewno bardzo kuszące PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ KS DRUKARZ WARSZAWA KTÓRZY PODPISALI DEKLARACJE GRY AMATORA NA SEZON 2021/22 O NASTĘPUJĄCYCH ZASADACH OBOWIĄZUJĄCYCH PRZY TEGO TYPU WYDARZENIACH W NASZYM KLUBIE.

Wszelkie testy piłkarskie, mecze testowe, w barwach innych drużyn mogą się odbyć tylko za zgodą klubu KS Drukarz Warszawa po uprzednim wysłaniu zaproszenia na testy, mecz testowy, na oficjalną skrzynkę mejlową klubu: biuro@ksdrukarz.com.

ZAPROSZENIE WYSŁANE PRZEZ KOMUNIKATORY INTERNETOWE bezpośrednio do zawodnika lub rodzica zawodnika nie są przez KS Drukarz Warszawa honorowane.

W zaproszeniu powinna być informacja który konkretnie zawodnik jest zapraszany, szczegółowy termin i miejsce odbywania testów, miejsce zbiórki, miejsce zakwaterowania zawodnika oraz oświadczenie o objęciu naszego zawodnika ubezpieczeniem na czas trwania testów.

Jako klub deklarujemy odpowiedzieć na KAŻDE zaproszenie.

PRZYPOMINAMY JEDNAK O KOLEJNOŚCI. NAJPIERW ZAINTERESOWANY KLUB WYSYŁA ZAPROSZENIE A DOPIERO POTEM KS DRUKARZ WYDAJE EWENTUALNĄ ZGODĘ NA TESTY.

Sam fakt wysłania zaproszenia na testy nie wiąże się tym, że zawodnik może już w nich wziąć udział.

Pragniemy również poinformować, że ostatni dzień testów przypadać powinien na dzień 28.01.2022. Po tym terminie zawodnicy naszej Akademii udają się na zgrupowanie zimowe. Wiąże się to ze zrozumiałym faktem, iż trenerzy chcą już wtedy dysponować faktycznym kształtem swojej kadry. Ewentualna zgoda na testy po terminie 28.01.2022 może być wyrażona tylko wówczas gdy zaproszenie wpłynie od klubu z wyższej ligi niż pierwszy zespół KS Drukarz ( w tym wypadku mowa o klubach z Ekstraklasy, I ligi, II ligi, III ligi).

W przypadku gdy zawodnik KS Drukarz Warszawa który chciałby w przerwie zimowej zmienić barwy klubowe a nie będzie przestrzegał powyższych zasad zostanie zawieszony przez macierzysty klub na okres 12 miesięcy w rozgrywkach ligowych.

Wierzymy, że powyższe zasady są zrozumiałe dla każdego. Nikomu nie będziemy blokować drogi do kariery sportowca. Jako klub chcemy jednak aby wszystko odbywało się na zdrowych zasadach a miejsca do których udają się nasi podopieczni na testy były rzeczywiście środowiskiem w którym można wykonać kolejny krok w przód. Z poważaniem Zarząd KS Drukarz Warszawa

Napisz pierwszy komentarz

Komentarze